Produkty

Sieć i programowanie

 

Sieci komputerowe

Dobrze zaprojektowana i stworzona sieć komputerowa to podstawa szybkiego, bezproblemowego i bezpiecznego przepływu informacji w firmie. Projektujemy sieci komputerowe od prostych, po bardzo duże i skomplikowane struktury obejmujące wiele urządzeń komputerowych.
Zaprojektujemy i wykonamy sieć komputerową dostosowaną do indywidualnych wymagań firmy. Jeśli posiadają Państwo już infrastrukturę sieciową, pomożemy ją rozbudować, zmodernizować, zabezpieczyć przed potencjalnymi włamaniami, naprawić lub wykonać jej konserwację. Możemy też zająć się jej administracją.

 

 

 

 

Oprogramowanie

Oprogramowanie komputerowe jest niezbędnym zasobem w każdej działalności. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych i nowoczesnych organizacji, które mają ambicję i wolę budowania przewagi konkurencyjnej, poprzez tworzenie dedykowanego oprogramowania wspierającego specyficzne dla firmy procesy biznesowe, wyróżniające ją na tle konkurencji. Naszym działaniem wspieramy Państwa innowacje. Eltechbiur oferuje tworzenie programów na zamówienie, m.in. oprogramowanie PC - software, aplikacje webowe, oprogramowanie firmware, programy na urządzenia mobilne lub inne systemy dedykowane.

Również posiadamy w sprzedaży i instalujemy gotowe oprogramowanie:

  • oprogramowania systemowe
  • oprogramowanie narzędziowe
  • oprogramowania użytkowe.

 

 

 

Programowanie

Nasza firma zajmuje się tworzeniem programów na zamówienie, które doskonale wkomponowują się w potrzeby branży oraz oczekiwania współczesnych klientów. Tworzenie oprogramowania przez naszą firmę uwzględnia m.in. firmware, systemy dedykowane, PC software i aplikacje mobilne. Dbamy o to by wszystkie opracowane przez nas rozwiązania były przystosowane do wymagań oraz potrzeb klienta  Chętnie podejmiemy się wymagających zleceń.

 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych