Serwis

Prowadzimy autoryzowany, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Naprawy wykonujemy w dniu zgłoszenia lub najpóźniej w następnym dniu roboczym. Dojeżdżamy do klienta.

notebooki

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, profesjonalny serwis i magazyn części zamiennych. To gwarancja skutecznej oraz szybko przeprowadzonej naprawy notebooka. Na koniec diagnostyka i testy wszystkich komponentów.

komputery PC

Usługi obejmują diagnostykę i testy, naprawę elektroniki, konserwację i czyszczenie sprzętu. Jeśli jest to konieczne, wymieniamy uszkodzone podzespoły, dobierając najbardziej optymalne rozwiązania.

Monitory

Monitor jest elementem, w który wpatrujemy się codziennie. Jakość obrazu jest bezdyskusyjnie najważniejsza. Usuwamy problemy z wymianą matryc, procesorów graficznych, naprawę elektroniki i modułów zasilania.

kserokopiarki

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową kserokopiarek. Wykonujemy przeglądy, konserwacje i usługi serwisowe z dojazdem do klienta. Na wszelkie dokonane przeglądy, naprawy oraz wymienione części udzielamy gwarancji.

wagi sklepowe

Prowadzimy serwis wag sklepowych. Dodatkowo mogą Państwo dokonać legalizacji urządzeń ważących.

kosnole

Jeśli Twoja konsola się przegrzewa, wyświetlany obraz ma przekłamania lub konsola się po prostu nie uruchamia dostarcz ją do naszej siedziby. Przeprowadzimy naprawę uszkodzonych elementów, usuniemy wady fabryczne, zastosujemy innowacyjne rozwiązania.

odzyskiwanie sprzętu

Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę do odzyskiwania danych ze wszystkich popularnych nośników, niezależnie czy uszkodziła się elektronika dysku, czy awaria powstała na skutek przepięcia, czy z powodu uszkodzeń mechanicznych. Podejmujemy się odzyskiwania danych nawet w najtrudniejszych przypadkach.

kasy fiskalne

Prowadzimy profesjonalny serwis kas fiskalnych. Wykwalifikowany serwis i doskonałe zaplecze techniczne umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Atutem naszego serwisu jest krótki czas naprawy. Większość awarii usuwamy u klienta. Wykonujemy obowiązkowe przeglądy urządzeń fiskalnych. Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi urządzeń fiskalnych. Zapraszamy do bezpłatnego przeniesienia serwisu urządzenia fiskalnego.

Prowadzimy także serwis nw. sprzętu:

- automatyka komputerowa
- przemysłowe i biurowe sieci komputerowe
- drukarki i urządzenia wielofunkcyjne
- plotery drukujące i tnące
- radiotelefony stacjonarne i przenośne
- zasilacze awaryjne UPS
- telefony stacjonarne i telefony komórkowe
- centrale telefoniczne
- liczarki banknotów i bilonu
- niszczarki dokumentów biurowe i przemysłowe

Świadczymy także usługi w zakresie:

- programowanie
- budowa i konfiguracja sieci
- konfiguracja środowiska serwerowego
- budowa i sprzedaż baz danych
- obsługa informatyczna firm

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych